+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Особливості мезотерапії обличчя у Львові

У клініці «ЛеоДерм» у Львові мезотерапію обличчя проводять вручну за допомогою шприца і без використання спеціального інжектора, оскільки шкіра лиця потребує максимально бережного ставлення, особливо, якщо мова йде про ін’єкції в зонах навколо очей, носо-губних складок, повік.

Введення ін’єкцій вручну дозволяє більш точно, можна сказати, ювелірно проводити кожну процедуру. Подібний підхід до процедури дає можливість досягти максимальної ефективності при мінімальних зусиллях. Крім того, ручний метод зводить до нуля ризик травмування судинок та шкіри, адже лікар-косметолог повністю контролює точність та глибину ін’єкцій.

 

Ефект від мезотерапії обличчя

Перший ефект, який ви побачите, це свіже, відпочиле обличчя. Більш глибокий вплив лікарі називають «мезофлітом» – підвищення пружності шкіри та незначний ліфтинг. Кожна наступна процедура має накопичувальний ефект і лише покращує стан вашої шкіри. Коктейль препаратів для мезотерапії підбирається індивідуально, залежно від проблеми, з якою ви прийшли до лікаря-косметолога.

 

Переваги мезотерапії

 • мала інвазивність: лікувальні коктейлі вводяться під шкіру, не глибше, ніж на 5 мм, для цього використовується найтонша голка.
 • універсальність: ін’єкції можна робити практично на будь-якій ділянці обличчя і тіла;
 • загальний позитивний вплив на організм: ін’єкції не лише цілеспрямовано впливають на проблемні зони, а й ініціюють природні процеси синтезу колагену, еластину і гіалуронової кислоти;
 • тривалий ефект – від 12 місяців.

Косметологи клініки «ЛеоДерм» рекомендують звернути увагу на мезотерапію обличчя, якщо спостерігаються такі проблеми як:

 • в’ялість та сухість шкіри обличчя, шиї, декольте;
 • вугрові висипання;
 • пігментні плями;
 • мімічні зморшки;
 • зниження тонусу шкіри;
 • купероз;
 • жирна, пориста шкіра;
 • акне не в стадії загострення.

Крім того, цю косметологічну процедуру активно застосовують для профілактики і лікування старіння шкіри, а також трихологи використовують ін’єкційне лікування при дифузному випадінні волосся та алопеції.

 

Тривалість мезотерапії

Тривалість лікування з допомогою мезотерапії та частота процедур повністю залежить від серйозності проблеми, яка стоїть перед лікарем-косметологом. Для усунення зморшок достатньо 4-5 процедур з проміжком в тиждень, для загального ліфтингу обличчя знадобиться не менше 8. Але повторимось, це завжди індивідуально і кількість процедур визначається лікарем на первинній консультації! Сама процедура мезотерапії займає від 15 до 30 хвилин.

Якщо ви хочете радикально омолодити шкіру обличчя, можна поєднувати мезотерапію з іншими косметологічними процедурами. Наприклад, це може бути пілінг або фотоепіляція. Комбінація з пілінгом дає прекрасний омолоджуючий ефект. Після пілінгу, активні інгредієнти коктейлю швидше та краще проникають в шкіру і дають більший ефект.

Записатись на первинну консультацію до лікаря-косметолога клініки «ЛеоДерм» можна за контактними номерами, телефонів вказаними на сайті. Звертайтесь, ми завжди раді допомогти вам бути прекрасними з сучасною мезотерапією обличчя у Львові – це легко.

section image
Prices
Мезотерапія
Mesotherapy. Mesococktail Filorga NCTF Face (1.5ml)
1395 uah
Mesotherapy. Mesococktail Filorga NCTF Neck (1ml)
930 uah
Mesotherapy. Mesococktail Filorga NCTF Neckline (1ml)
930 uah
Mesotherapy. Face + Neck Filorga NCTF (2.5ml)
2165 uah
Mesotherapy. Neck + Neckline Filorga NCTF (2ml)
1730 uah
Mesotherapy. Face + Neck + Neckline Filorga NCTF (3.5ml)
3025 uah
Mesococktail RRS (around eyes) - 1.5ml
1130 uah
Mesotherapy INNO Restructurer 5ml Anti-aging Complex
850 uah
Mesotherapy RRS Eye 1.5 (around eyes)
1130 uah
Мезотерапія INNO FILL UP 2.5 ml інтенсивне омолодження
900 грн
Мезотерапія INNO REDNES ID 2.5ml розацеа
850 грн
Мезотерапія INNO AKN-ID 2.5ml терапія акне
850 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review