+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Одним з основних завдань сучасної косметології – це боротьба зі старінням шкіри, повернення їй еластичності та свіжості за допомогою професійної косметики. Останніми роками ефективною зброєю в цій боротьбі є полінуклеотиди. Саме тому клініка «ЛеоДерм» у Львові презентує вам препарат Rejuran.

 

Що таке Rejuran?

Rejuran – це ін’єкційний препарат, який складається з полінуклеотидів (PN), що використовуються для омолодження та регенерації шкіри. Існує 2 основні ефекти від використання препаратів, на основі полінуклеотидів.

  1. Загоєння ран за рахунок стимуляції факторів росту клітин, посилення мікроциркуляції крові.
  2. Протизапальний ефект за рахунок видалення вільних радикалів і блокування запальних цитокінів в організмі.

 

Який ефект має полінуклеотид Rejuran?

Препарат Rejuran стимулює внутрішню активність фібробластів і утворення колагену, в той же час забезпечує механічну підтримку росту клітин і позаклітинного матриксу. Це призводить до інтенсивного ефекту омолодження шкіри.

Полінуклеотиди, на основі яких створений цей препарат, активізують процес регенерації шкіри. За останніми дослідженнями та відгуками корейських дерматологів зволоження та еластичність шкіри покращують на 14,6%. Помітно зменшується глибина зморшок навколо очей та на шиї. Крім того, зростає природний захисний бар’єр шкіри, який захищає її від передчасного старіння та негативного впливу зовнішніх чинників.

Ще один позитивний ефект від препарату Rejuran – це зменшення глибини рубців від вугрової висипки та звуження пор, максимальне усунення видимих наслідків акне, зокрема вирівнювання тону та рельєфу шкіри.

 

Для кого рекомендовано використання препарату Rejuran?

Rejuran довів свою ефективність при усуненні:

  • темних кіл під очима
  • розширених пор
  • в’ялості та тьмяності шкіри
  • дрібних мімічних зморшок
  • рубців від акне
  • розтяжок

 

Яка різниця між Rejuran I, Rejuran S та Rejuran Healer?

На сьогоднішній день лінійка Rejuran  має кілька препаратів, які націлені на боротьбу з тією чи іншою косметологічною проблемою. Препарат Rejuran I спрямований на усунення ознак старіння – темних кіл під очима, зменшення видимості мімічних зморшок, зокрема так званих «гусячих лапок».  Також він інтенсивно зволожує та живить шкіру обличчя, усуваючи сухість та втому, повертаючи природне сяяння.

Препарат Rejuran S використовується для боротьби з рубцями та шрамами різного ступеня тяжкості. Полінуклеотиди стимулюють загоєння зсередини, працюючи на рівні ДНК шкіри. Прогрес лікування поступовий, прогресуючий і природний, з довготривалими і стійкими результатами. Вже через кілька сеансів відзначається значне зменшення шрамів від висипань, помітне покращення текстури шкіри, зменшення інтенсивності роботи сальних залоз та звуження пор.

Rejuran Healer застосовується після проведення таких косметологічних процедур як лазерне шліфування, РФ-ліфтинг, пілінги. Також препарат ефективний у боротьбі з фотостарінням шкіри обличчя, шиї та декольте. Показаннями є усунення пігментації та Розацеа.

 

Як виглядає процес лікування за допомогою Rejuran?

Полінуклеотид Rejuran – ін’єкційний препарат, саме тому діюча речовина вводиться під шкіру. Перед процедурою безпосереднє місце ін’єкції очищується та знеболюється. Весь процес займає не більше 30 хвилин. Після процедури  може спостерігатись тимчасове почервоніння, яке минає за кілька годин.

 

Рекомендована тривалість терапії Rejuran та інтервали між ін’єкціями?

Лікарі косметологи клініки «ЛеоДерм» рекомендують курс із 3 сеансів ін’єкцій з інтервалом в 3 тижні. Після цього ви зможете самостійно побачити видимі результати від процедур. Практика показує, що:

  • через 2-5 днів шкіра стає більш гладкою, а рівень зростає рівень зволоження.
  • через 2-4 тижні збільшується еластичність за рахунок виробленню додаткового колагену. Легкі зморшки зменшуються, звужуються та стають менш помітними пори.

Записатись на курс терапії препаратом на основі полінуклеотидів Rejuran можна в клініці «ЛеоДерм». Ми завжди раді допомогти вам почуватись впевненою і красивою. Записатись на прийом до лікаря-косметолога можна за контактним номером телефону +38 (098) 164-52-52.

section image
Prices
Rejuran
Polynucleotide Injection. Rejuran Healer (2ml) - Rejuvenation, Regeneration
4500 uah
Polynucleotide Injection. Rejuran I (1ml) - Eyes
3000 uah
Polynucleotide Injection. Rejuran S (1ml) - Acne, Postacne, Scars
3000 uah
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review