+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Не винятком є і красуні нашого міста. Сьогодні збільшення губ у Львові є чи не найпопулярнішою косметологічною процедурою. За допомогою звертаються, не лише палкі прихильниці Голлівуду, а й жінки та дівчата, яких не влаштовує форма та об’єм своїх губ або ж вони хочуть усунути певні косметологічні дефекти. Ми з гордістю хочемо повідомити, що найчастіше цю делікатну справу львів’янки довіряють спеціалістам нашої клініки «ЛеоДерм».

 

Губи, які хочеться цілувати або ефект від використання гіалуронової кислоти

Корекція форми губ та їх збільшення – дійсно дуже делікатна процедура, яка не терпить ножа і скальпеля. Саме тому для збільшення губ в «ЛеоДерм» використовують ін’єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота є природним зволожуючим компонентом нашої шкіри, що підтримує її вологу. Тому, на відміну від популярних в минулому силіконових наповнювачів, гіалуронова кислота не викликає алергії та подразнень, до того ж ви можете не боятись, що з часом окремі ділянки ваших губ почнуть «мігрувати» з місця на місце.

Ін’єкції здійснюються за допомогою надтонкої голки. Гелеві препарати рівномірно розподіляються під шкірою і практично не відчуваються ні одразу після процедури, ні через кілька тижнів чи місяців.

Загалом для досягнення ідеального результату необхідно поєднання трьох важливих компонентів: професійності косметолога, використання якісних та безпечних препаратів, чіткого бачення результату самої пацієнтки.

 

Варто чи ні?

Спеціалісти клініки «ЛеоДерм», стверджують, що жінки наважуються на процедуру збільшення губ гіалуроновою кислотою з трьох причин:

  1. хочуть зробити губи більш пухкими та чуттєвими;
  2. хочуть усунути вікові зміни: дрібні зморшки, складки, заглиблення;
  3. хочуть усунути природну асиметрію.

Ін’єкції гіалуронової кислоти – це не лише гарантія бажаного об’єму та спокусливості. Умілі руки косметологів клініки виправлять асиметрію, піднімуть кутики губ і нададуть вашим устам ідеальної форми та контуру.

 

Як це буде?

Як вже було сказано, ін’єкції проводяться за допомогою тоненької голки. Сама процедура займає від 15 до 30 хвилин, після цього ви зможете піти додому. Невеликий набряк після косметологічних операцій повністю зникне за 3-4 дні. На наступні 10 днів варто відмовитися від сауни, лазні та купання в басейні чи відкритій водоймі. Плановий контрольний огляд зазвичай відбувається через 10-14 днів після процедури. От і все! Ви отримуєте розкішні губи на наступні 9-18 місяців!

 

Протипоказання

  • аутоімунні захворювання;
  • активна стадія герпесу та інші запальні процеси на губах;
  • вагітність, годування грудьми;
  • підвищена чутливість до компонентів препарату;
  • цукровий діабет;
  • порушення процесу згортання крові.

 

Як записатись на консультацію?

Для проходження процедури збільшення губ у Львові необхідно записатись на консультацію до клініки «Леодерм». Після розмови з лікарем, вам назначать дату проведення ін’єкції. Процедура не вимагає будь-якої спеціальної підготовки. Ви просто приходите в клініку і через півгодини залишаєте її, отримавши губи своєї мрії. Дзвоніть, ми створені для того, щоб втілювати ваші мрії в реальність!

section image
Prices
Збільшення губ гіалуроновою кислотою
Correction of the contour and volume of the lips. JUVEDERM ULTRA 3 (1 ml)
Specialist 6210 uah / Leading specislist 6900 uah
Correction of the contour and volume of the lips. JUVEDERM ULTRA SMILE (0,55 ml)
Specialist 4500 uah / Leading specislist 5000 uah
Correction of the contour and volume of the lips. JUVEDERM VOLIFT RETOUCH (0,55 ml)
Specialist 4700 uah / Leading specislist 5300 uah
Correction of the contour and volume of the lips. JUVEDERM VOLIFT (1ml)
Specialist 6479 uah / Leading specislist 7940 uah
Correction of the contour and volume of the lips. SAYPHA VOLUME (1 ml)
4300 uah
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review