+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv

Поговоримо про користь від холодних обгортань

Саме через виведення зайвої рідини холодне обгортання для схуднення таке ефективне. Щоправда, в цьому випадку воно не є панацеєю і сеанси краще поєднувати з іншими косметологічними процедурами та правильним харчування. Холодне обгортання від целюліту візуально зменшує його прояви. Шкіра стає більш гладкою та пружною. Процедура також дуже ефективна при набряках ніг, оскільки вона виводить з організму зайву рідину. Це актуально для людей, які багато годин проводять за робочим столом.

 

Кому підійде холодне обгортання?

Вам варто спробувати процедуру, якщо ви хочете:

  • позбутися целюліту;
  • зменшити розтяжки;
  • позбутися набряків та відчуття важкості в ногах;
  • покращити тонус та зовнішній вигляд шкіри.

Як правило, процедури проводяться курсом з 10-12 сеансів та інтервалом 2-3 дні.

 

Клініка «ЛеоДерм» у Львові пропонує кілька варіантів холодних обгортань DMK.

Кріо- та термообгортання «2-в-1 ДМК» – стимулює кровообіг та обмін речовин. Процедура допомагає візуально зменшити об’єм стегон, сідниць та талії, усуває жирові відкладення та «апельсинову шкірку» у найбільш проблемних зонах. Цей тип обгортання рекомендований при набряках ніг, а також для покращення загального тонусу шкіри. Тривалість процедури: 45 хв – 1 година 15 хвилин Курс: 10-12 процедур 2 рази на тиждень. Кріо-термообгортання DMK для найважливіших зон – живіт, стегна, сідниці» – допомагає природним шляхом зменшити об’єм талії, стегон та сідниць, усунути візуальні прояви целюліту та покращити тонус шкіри. Крім того це холодне обгортання має лікувальний ефект – покращує циркуляцію лімфи та кровотоку, усуває набряки. Ензимна маска для тіла ДМК заснована на запатентованій методиці ферментотерапії. 

Холодне обгортання від целюліту, яке допомагає у корегуванні контурів тіла: візуально зменшити об’єми в проблемних зонах, покращити тонус та зовнішній вигляд шкіри, зокрема в зоні грудей, усунути набряки, зменшити видимість розтяжок. Ензимна маска запобігає передчасному старінню шкіри та надмірній сухості, запобігає вростанню волосся. Ензимна маска для найважливіших зон — живіт, стегна, сідниці.

Холодне обгортання для схуднення гарантує поліпшення контурів тіла, зменшення всіх проявів целюліту, покращення загального тонусу шкіри, її зволоження.

 

Протипоказання для холодного обгортання

Холодне обгортання має дуже мало протипоказань, зокрема:

  • вагітність;
  • гінекологічні хвороби;
  • хвороби печінки та нирок;
  • цистит;
  • запальні та механічні ураження шкіри.

Записатись на холодне обгортання тіла у Львові можна в клініці «ЛеоДерм». Ми використовуємо професійну косметику ДМК. Запишіться на прийом та позбудьтесь целюліту за допомогою приємних та нетравматичних процедур.

section image
Prices
Холодне обгортання DMK
Холодне обгортання DMK, сідниці + стегна
1200 грн
Холодне обгортання живіт DMK + руки
900 грн
Ферментна маска для тіла живіт
1080 грн
Ферментна маска для тіла стегна
1080 грн
Ферментна маска для тіла живіт + стегна повністю
1650 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review