Підписати декларацію
Записатися
+38 (097) 243-01-23

Коли використовують філери?

Філери для обличчя — косметологічні засоби для контурної пластики, які не мають вікових та статевих обмежень. В косметології їх застосовують як для корекції, так і загального омолодження шкіри обличчя. 

Найчастіші запити пацієнтів клініки Леодерм:

  • філер для губ дає можливість збільшити об'єм, змінити форму та усунути асиметрію;
  • корекція вилиць потрібен для збільшення їх об'єму для надання виразності;
  • філер під очі використовують для розгладження зморшок та зменшення слізної борозни;
  • корекція підборіддя філером допомагає покращити овал обличчя, надає йому чіткості.

Також вводять філер в носогубку та інші зони глибоких зморшок, з їхньою допомогою зменшують атрофічні рубці, шрами та розтяжки тілі. 

Види філерів

Що таке філери, як вони класифікуються та чи відрізняються за ефектом? Розкажемо далі. 

Ці препарати класифікуються за тривалістю дії та складом — критерії, які впливають на їхні властивості. 

Залежно від тривалості ефекту вони бувають трьох типів:

  1. Біорозкладні або тимчасові — препарати, які з часом розсмоктуються. В їх основі органічні речовини, що добре сприймаються організмом та не викликають алергії.
  2. Напівпостійні — препарати з уповільненою біодеградацією. Їх перевагою є подовження ефекту при відсутності побічного впливу на організм.
  3. Постійні або небіорозкладні — препарати, у складі яких синтетичні компоненти. Такі ін'єкції забезпечують довготривалий результат, але можуть викликати побічні ефекти — ущільнення, рубцювання, а також мігрувати. Через це в косметології вони зараз не застосовуються. 

Також препарати класифікуються залежно від складу, основної діючої речовини. Саме за цим критерієм косметолог обирає філер для вирішення тієї чи іншої проблеми.

  1. Філери гіалуронової кислоти абсолютно безпечні, оскільки вважаються органічними, бо гіалуронка синтезується організмом та входить до складу шкіри. Гіалуроновий філер використовується для збільшення об'ємів та усунення зморшок, а також додатково зволожує шкіру, повертаючи їй пружність та здоровий колір. 
  2. На основі полі-L-молочної кислоти — ці препарати мають подвійну дію: заповнюють зону, надаючи об'єму, та активують синтез колагену. За рахунок цього мають пролонгований ефект та ефективно усувають зморшки.
  3. На основі гідроксиапатиту кальцію — біосумісні препарати, у складі яких синтетичний аналог складової кісткової тканини. Працює у двох напрямках — відразу після ін'єкції заповнює пустоти, а після розпаду активно заміщується колагеновими волокнами та активує вироблення гіалуронової кислоти. 
  4. Гібридні філери на основі гідроксиапатиту кальцію та гіалуронової кислоти — препарати для створення латерального ліфтингу та ущільнення шкіри.

Всі вони мають консистенцію гелю, але різної щільності та в'язкості. Цей критерій впливає на те, як користуватися філером — а саме на глибину введення в шкіру, зону та кінцевий результат. 

Як проходить процедура ін'єкцій філерами?

Косметичні наповнювачі забезпечують швидкий результат та пролонгований ефект. Який саме потрібен вам — визначить лікар-косметолог, враховуючи стан шкіри та бажаний результат. Тривалість процедури в кожному випадку індивідуальна і залежить від обсягів роботи. Класична схема введення наступна:

  • оцінка стану шкіри та обговорення бажаного результату;
  • вибір лікарем оптимального препарату;
  • очищення та дезінфекція, нанесення анестетика;
  • ін'єкція препарату.

Лікар-косметолог застосовує різні ін'єкційні техніки. Філери для носогубних складок, шрамів та розтяжок, волюмізації вводять глибше, для корекції неглибоких зморшок — в шкіру більш поверхнево. 

Протягом декількох днів обов'язково дотримуватися рекомендацій косметолога, аби уникнути місцевих ускладнень — набряку, запалення шкіри. 

Результати від застосування філерів

Перші результати після введення можна помітити відразу після процедури — це усунення асиметрії та збільшення об'ємів. Але максимальний ефект з'являється через декілька тижнів, коли починає активно синтезуватися колаген та гіалуронова кислота. 

Ці уколи краси можуть давати різні результатів:

  • корекція форми та об'єму окремих ділянок обличчя;
  • усунення заломів та складок;
  • загальне омолодження шкіри та покращення її стану;
  • усунення надмірної сухості та дерматологічних проблем, пов'язаних з цим;
  • активація процесів регенерації та профілактика старіння.

Протипоказання 

Філери — здебільш органічні продукти, що забезпечує гарну біосумісність та мінімізує ризики алергічних реакцій та інших побічних ефектів. Але ці уколи краси також мають протипоказання, які лікар обговорює з пацієнтом перед початком процедури. До їх переліку входить:

  • індивідуальна непереносність компонентів препарату;
  • інфекційні та запальні процеси у гострій формі;
  • цукровий діабет;
  • вагітність та лактація;
  • аутоімунні та ендокринні захворювання, хвороби крові;
  • схильність до утворення келоїдних рубців;
  • рани та запалення шкірі у зоні проведення процедури. 

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про філери та результати від їх застосування, запишіться до лікарів-косметологів клініки Леодерм у Львові вже зараз. У клініці використовують сертифіковані засоби, що в поєднанні з високою кваліфікацією лікарів-косметологів гарантує гарний результат незалежно від складності клінічного випадку.

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування.
При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.