Підписати декларацію
Записатися
+38 (097) 243-01-23

Як каже всезнаюча Вікіпедія у період Першої світової війни для поглинання крові поранених солдатів почали використовувати пов'язки за технологією целюкоттон (суміш целюлози і бавовни) суміш виявилася дуже ефективною і хто б Ви думали почав використовувати цей винахід у своїх цілях?  Медсестри швиденько почали їх застосовувати для поглинання менструальної крові. 

Так і з'явились прокладки багаторазові, одноразові, тонкі, товсті, з крильцями та без, різної форми, кольору та з різними ароматами. Наразі від різноманіття розбігаються очі. Сучасні прокладки складаються з зовнішнього адсорбуючого матеріалу і внутрішнього (псевдодихаючого) того, що клеїться на білизну.

 

Чи варто використовувати кожного дня? 

- Ні! Це не засіб для щоденного використання! Якщо дуже необхідно (мають початися чи закінчуються менструації, тоді - так), але ту такому випадку дотримуйтеся техніки безпеки - змінюйте прокладку кожні 2-3 год. Інакше щоденки перетворяться з гігієнічного засобу на розсадник патогенної флори (всі "звірята", що населяють шкіру, слизову аногенітальної зони почнуть активно розмножуватися (бо є тепло і волога) і викликати: бактеріальні вагінози, молочниці у абсолютно здорової жінки.

Наступна неприємність - алергія та контактні дерматити, теж досить часте явище, враховуючи спектр барвників і ароматизаторів, що додають до щоденних прокладок. 
Тому для щоденного використання цей засіб не підходить. І ще одне, " вони не дихають". Прокладки  знизу мають клей, який не "дихає".
 
 
Автор: Лікар акушер-гінеколог Фурдас Наталія Валеріївна
Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування.
При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.