СОНЦЕЗАХИСНІ ЗАСОБИ ВІД ПРОВІДНИХ БРЕНДІВ КОСМАЦЕВТИКИ У ЛЕОДЕРМ

 

COLORESCIENCE

 

Sunforgettable total protection sheer matte spf 30 сонцезахисна матуюча пудра з пензлем

Забезпечує комплексний захист від агресивних чинників навколишнього середовища. Найкраще підійде для жирної та схильної до появи недосконалостей шкіри. Пудра прозора та непомітна на обличчі.

 

 

Sunforgettable total protection spf 50 сонцезахисна пудра з пензлем

Надає потужний захист SPF 50 від UVA/UVB-променів, як сама по собі, так й при нанесенні поверх макіяжу. Пудра має легкий тон, який практично непомітний на обличчі.

 

 

 

Sunforgettable total protection spf 50 face shield gloсонцезахисний крем для обличчя

Водостійкий сонцезахисний крем для обличчя підходить для всіх. Його зволожуюча та багата антиоксидантами формула забезпечує потужний захист SPF 50 відUVA/UVB-променів та від вільних радикалів й оксидативного стресу. Засіб представляє собою флюїдну тональну основу, але  не тонує шкіру. В складі є шимер,тому при нанесенні крему, буде легкий блиск на шкірі.

 

Sunforgettable total protection spf 50 face shield сонцезахисний крем для обличчя

Водостійкий сонцезахисний крем для обличчя підходить для всіх відтінків шкіри, а не залишає білих слідів. Засіб забезпечує потужний захист SPF 50 від UVA / UVB-променів, а також від вільних радикалів і оксидативного стресу.

 

 

All calm крем для усунення почервоніння spf 50

Запатентована формула BioSolace 3-в-1 миттєво нейтралізує почервоніння, допомагає заспокоїти і пом’якшити чутливу шкіру, а також надає захист від сонця SPF 50. Забезпечує чутливій шкірі тривале полегшення і перешкоджає появі почервоніння. Санскрін широкого спектру дії cтупінь UV-захисту: SPF 50. Має матуючий ефект.

 

 

Even up крем-коректор від пігментних плям spf 50

Освітлює, коригує і захищає шкіру. В ході клінічних досліджень було доведено, що запатентований комплекс Lumira® в складі коректора зменшує пігментацію і відмінно приховує пігментні плями. Оксид цинку та діоксид титану надають захист від UV-променів та стрес-факторів навколишнього середовища без допомоги хімічних фільтрів.

 

 

 

PCA SKIN

 

 Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45 сонцезахисний крем при акне

Рекомендований при акне, жирній шкірі, розширених порах. Забезпечує антиоксидантний захист і захист від ультрафіолету. Добре зволожує шкіру не створює ефекту маски. Можна використовувати під макіяж.

 

 

 

 

Sheer Tint Broad Spectrum SPF 45 водостійкий сонцезахисний крем з тоном

Універсальний тонуючий, водостійкий сонцезахисний крем, який підходить для більшості відтінків шкіри. Добре зволожує шкіру не створює ефекту маски. Захищає і маскує. Може використовуватися самостійно або як основа під макіяж.

 

 

 

 

SKINBETTER

Sunbetter мінеральна сонцезахисна пудра із тоном SPF 68

Захист широкого спектру в компактній пудрі із тоном. Пудра адаптується під тон Вашої шкіри. Водостійкість до 80 хвилин. Надзвичайний рівень захисту від UVA/UVB-променів. Компактний розмір надає можливість легкого повторного застосування протягом дня.

 

 

Sunbetter мінеральний сонцезахисний стік SPF 50

Допомагає запобігти сонячним опікам. 100% мінеральний засіб, без наноактивних речовин. Водостійкість до 80 хвилин. Високий рівень UVB захисту широкого спектру. Абсолютно прозорий засіб, без ефекту білизни або висвітлення. Матуючий та легко розтушовується. Зручний у застосуванні та екологічно безпечний.

Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (9 голосів, оцінка: 3,78 из 5)