+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Догляд за шкірою обличчя

Враховуючи ваші побажання лікар косметолог запропонує методи реалізації мети візиту до косметолога. Іноді людина повністю собою задоволена, але ритм життя, шкідливі звички, втома та інші буденні проблеми відбиваються на зовнішньому вигляді і є потреба в додатковому професійному догляді за обличчям, що додасть свіжості, енергії шкірі і просто можливості відпочити та насолодитись приємними сеансами краси. 

У “ЛеоДерм” можуть бути запропоновані програми догляду за шкірою по типу шкіри, проблематиці, або просто експрес-процедури перед важливою подією в житті. Адже доглянута шкіра завжди вирізняється сяянням та свіжістю.

Пропонуємо для Вас широкий спектр лікувальних та бюті-послуг

У “ЛеоДерм” ви знайдете великий перелік процедур догляду для вашої шкіри: комплексні антивікові програми догляду, процедури швидкої краси, чистки та пілінги різних видів які проводять на основі професійної косметики світових брендів.

Окрім професійних косметологічних процедур в нашому медичному центрі наявний великий спектр сучасних апаратних методик світових лідерів, які лікарі медичного центру ефективно поєднують з доглядовими та ін’єкційними процедурами.

section image
Ціни
Косметологія обличчя
Чистка обличчя DMK
від 850 грн
Пілінг PCA
від 1250 грн
Хімічний пілінг PRX – T33
від 1700 грн
Лазерний холодний пілінг
від 1500 грн
Процедура Вогонь та Лід is Clinical
від 1500 грн
Ультразвукова чистка шкіри Zero Peel
950 грн
Мікротоки
від 500 грн
Консультація косметолога по обличчю
650 грн
Перейти до всіх
Відгуки
Залишити відгук