+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Що таке ліфтинг обличчя Endolift?

Ліфтинг обличчя — це апаратна процедура омолодження та підтяжки шкіри шляхом впливу на ділянки лазерного випромінювання. Передова методика Endolift дозволяє безопераційним шляхом збільшити пружність та еластичність дерми, позбутися жирових відкладень, пігментації, покращити колір. Крім того, Endolift застосовується для усунення в’ялості шкіри в зоні підборіддя, шиї та декольте.

Як проводиться ліфтинг обличчя Endolift? 

В ході процедури Endolift відбувається введення під шкіру тонкого наконечника з мікрооптичного волокна. Під впливом лазерного випромінювання в глибинних шарах дерми відбувається скорочення колагенових волокон, стимуляція синтезу нового колагену, а також зменшення товщини жирової клітковини.

Завдяки унікальній технології Endolift забезпечується омолодження та зміцнення шкіри — без будь-яких слідів надрізів, рубців. Проведення підтяжки за допомогою цієї апаратної методики дозволяє уникнути ризику зачеплення судин або нервових закінчень, адже лазер впливає виключно на жирову тканину.
Лазерний ліфтинг обличчя Endolift має ряд незаперечних переваг:

  • підходить для всіх типів шкіри;
  • відсутні вікові та сезонні обмеження;
  • процедура абсолютно безпечна;
  • накопичувальний і пролонгований ефект омолодження.

Після процедури спостерігається відчутне розгладження рельєфу шкіри обличчя та підборіддя, візуальне зменшення горизонтальних ліній в ділянці шиї, підвищення пружності зони декольте. Застосування апарату Endolift дозволяє ефективно обробити ділянки, які традиційно вважаються складними — малярні мішки під очима, обвисла шкіра з жировими відкладеннями на колінах, на руках, животі. Технологія Endolift також відмінно справляється з  проблемами овалу обличчя та допоможе забрати друге підборіддя.

Протягом 3-4 днів після лазерного ліфтингу є невелика набряклість та синці – цілком природна реакція, яка швидко минає. Для захисту дерми лікарі рекомендують кілька днів уникати прямих сонячних променів, використовувати заспокійливі та зволожувальні косметичні засоби. Вироблення колагену починається після першого сеансу ліфтингу і триває протягом 3-4 місяців.

Серед відносних протипоказань апаратного ліфтингу Endolift відзначають наявність у клієнта запальних процесів, нещодавно перенесених вірусних захворювань, вагітність та лактацію через гормональні зміни в організмі.

Як часто можна робити ліфтинг обличчя Endolift?

Для отримання бажаного результату може бути достатньо однієї процедури ліфтингу. В окремих випадках лікар рекомендує застосувати повторну обробку апаратом Endolift — не раніше, ніж через півроку після першого сеансу. Призначення додаткових сеансів ліфтингу залежить від отриманого результату, наявності побічних ефектів, особливостей організму клієнта.

Апаратний ліфтинг обличчя Endolift в медичному центрі «ЛеоДерм» ефективно поєднує лазерну технологію та неінвазивність процедури. Ми гарантуємо дотримання міжнародних протоколів, застосування сертифікованих препаратів, що забезпечують довготривалий ефект омолодження шкіри проблемних ділянок. Користуючись нашими послугами, ви отримаєте комфортні відчуття під час процедури, повну відсутність будь-яких неприємних проявів. Кожному клієнту в «ЛеоДерм» надається вичерпна консультація щодо проведення апаратної підтяжки шкіри, необхідних обстежень, рекомендації досвідчених лікарів-косметологів.

Доступна ціна на ліфтинг обличчя та тіла — важлива перевага медичного центру «ЛеоДерм». Ваше обличчя надовго збереже молодість та свіжість, а дотримання наших рекомендацій допоможе досягти максимальних результатів. Ви можете забути про зморшки, в’ялу шкіру, розтяжки та інші ознаки старіння. За допомогою інноваційних технологій ми допомагаємо повернути шкірі пружність та еластичність, відновити приємний колір і сяйво. Вам достатньо подзвонити за вказаними номерами та записатися на прийом до лікаря на будь-який зручний час. Як варіант, можна залишити свій телефон, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Чекаємо на вас в «ЛеоДерм»!

section image
Ціни
Ліфтинг Endolift
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – очі
19 500 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – друге підборіддя
26 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – нижня третина обличчя
29 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – моляри та нижня третина обличчя
32 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – живіт
29 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – внутрішня поверхня рук
27 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – зовнішня поверхня стегон
29 000 грн
Безопераційна підтяжка шкіри Endolift – зона навколо колін
29 000 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук