+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Ексклюзивною особливістю методики є використання запатентованих одноразових насадок, які дозволяють не лише вирішувати різні за складністю косметичні проблеми обличчя та тіла, а й підтримувати належний рівень безпеки.

Вакуумна чистка обличчя Hydra Facial допомагає боротися з такими проблемами:

 • гіперпігментація;
 • акне;
 • постакне;
 • гіперкератоз;
 • набряклість;
 • розтяжки;
 • врослі волоски;
 • розширені пори;
 • «чорні цятки»;
 • проблеми старіння (антивіковий ефект)

 

Як це процедура вакуумної чистки обличчя?

Процедура гідропілінгу має три послідовні етапи, на яких залучаються всі вище зазначені процедури, а саме очищення, живлення та вплив вакууму.

Перший етап – це первинне очищення шкіри від забруднень, її загальне омолодження, вирівнювання рельєфу та усунення депігментації. Одночасно з очищенням верхніх шарів епідермісу відбувається зволоження шкіри з допомогою інтенсивних сироваток, що подаються безпосередньо через насадки. З допомогою вакууму підвищується тонус шкіри, покращується мікроциркуляція, досягається ефект ліфтингу.

На другому етапі відбувається глибше очищення. Використання спеціальних сироваток розширює пори та пом’якшує вугрі й «чорні цятки» (комедони), які потім легко «витягуються» під дією вакууму, не залишаючи ранок на шкірі. Крім того, активні компоненти сироваток одночасно регулюють роботу сальних залоз, усувають запалення та дезінфікують шкіру, прискорюючи загоєння та відновлювальні процеси.

Третій етап повністю спрямований на живлення та захист шкіри. Через розширені пори в шкіру вприскуються живильні компоненти, антиоксиданти омолоджувальні сироватки, склад яких підбирає лікар з огляду на проблему, яку потрібно вирішити. В доповнення до сироваток можуть використовуватись маски, які також підбираються фахівцем.

В результаті процедури пори звужуються, шкіра освітлюється і сяє, виглядає здоровішою і молодшою. До того ж запускається процес регенерації клітин, усуваються дрібні зморшки та інші візуальні недоліки шкіри, спостерігається ліфтинг-ефект.

Тривалість однієї процедури від 30 до 60 хвилин.

HydraFacial не має вікових обмежень. Загальний курс лікування з допомогою вакуумної чистки обличчя триває від 5 до 10 сеансів залежно від складності косметичної проблеми, з якою ви прийшли. Однак, вакуумний пілінг можна використовувати одноразово, наприклад, для усунення «чорних цяток» і як регулярну косметичну процедуру для підтримання здоров’я і краси вашої шкіри.

 

Протипоказання для процедури:

 • сонячні опіки;
 • гостра стадія герпесу;
 • вживання препаратів, що впливають на згортання крові;
 • запальна форма акне 3-4 ступені тяжкості;
 • дерматологічні захворювання (в зоні впливу).

Наш досвід і відгуки про Hydra Facial, які ми чуємо від клієнток, свідчать про те, що процедура є комфортною, безболісною, а головне не залишає по собі видимих подразнень, як це часто буває після класичного пілінгу.

 

Процедура Hydra Facial у Львові в клініці «ЛеоДерм»

Клініка «ЛеоДерм» пропонує вам  процедуру глибокого очищення та миттєвого омолодження шкіри – HydraFacial у Львові. Процедура абсолютно нетравматична, не вимагає періоду реабілітації, на відміну від класичної «чистки» або хімічного пілінгу.

 

Клініка пропонує наступні послуги:

Косметичне очищення, що передбачає очищення пор, вирівнювання рельєфу та тону шкіри, зволоження. Це чудовий спосіб освіжити шкіру, усунути ознаки перевтоми та стресу.

Лікування проблемної шкіри, усунення акне та «чорних цяток» потребує  глибшого очищення з застосуванням спеціальних косметичних засобів та вакуумної чистки. Після процедури не лишається ранок, подразнення та запалення.

Швидке омолодження шкіри без ін’єкцій та підтяжки. Hydra Facial дозволяє не лише очистити шкіру від забруднень та усунути запальні процеси, а й наситити її живильними компонентами, антиоксидантами, пептидами, омолоджувальними сироватками, зокрема гіалуроновою кислотою.

Корекція пігментації. Сироватки, що використовуються для процедури, містять компоненти, що перешкоджають накопиченню пігменту меланіну в верхніх шарах дерми, відповідно, це не лише усуває наявні пігментні плями, а й запобігає їх утворенню в майбутньому.

Делікатне очищення та інтенсивне живлення дозволяють застосовувати Hydra Facial для догляду за чутливою шкірою, що схильна до куперозу.

Для догляду за чоловічим обличчям ми використовуємо сироватки з вищим вмістом кислот, які мають протизапальну та  оновлювальну дію, запобігають виникненню подразнення.

Клініка «ЛеоДерм» готова прийняти вас щодня, окрім неділі. 

section image
Ціни
Hydra Facial
Hydra Facial Програма "Базова чистка"
1350 грн
Hydra Facial Програма "Очищення"
1500 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук