+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, вул. Залізнична 7

Крім того, апаратний пілінг не лише звільняє шкіру від накопиченого бруду та відмерлих клітин, а й сприяє її природній регенерації. Після процедури звужуються пори, зникає жирний блиск, повертається природне сяяння. Але клініка «ЛеоДерм» пішла ще далі, адже для звичної апаратної чистки обличчя ми використовуємо новітні технології – апарат Zero Peel.

 

Що таке Zero Peel?

Zero Peel – це єдиний у світі апарат для ультразвукової чистки, який може поєднувати в собі одразу кілька косметологічних процедур. Серед них: делікатний поверхневий пілінг та електростимуляція. Унікальна гачкоподібна лопатка, за допомогою якої проводиться процедура, зводить будь-який травматичний ефект та дискомфорт практично до нуля.

Велика частота коливань лопатки (25000-3000 коливань у хвилину) та універсальність апарату Zero Peel дозволяє суттєво розширити область його застосування. Адже допомогою цієї новітніх технологій можна не лише проводити делікатну ультразвукову чистку обличчя, а й безпечно та безболісно видалити ороговілу шкіру на стопах!

Вагомою перевагою методу є те, що насадка до апарату Zero Peel піддається повній антисептичний обробці у сухожаровій шафі та стерильною розпаковується безпосередньо перед проведенням процедури. Варто сказати кілька слів про сфери застосування Zero Peel в клініці «ЛеоДерм».

 

Мікростимуляція Zero Peel

Мікростимуляція Zero Peel спрямована на нормалізацію роботи м’язів обличчя та їхнього природного тонусу. Часто гіпертонус м’язів обличчя та шиї призводить до того, що овал лиця втрачає форму та з’являються застійні набрякові явища. Мікротокова терапія на апараті Zero Peel дозволяє нам нормалізувати роботу лицьових м’язів, усунути набряки, пастозність обличчя , підкреслити овал лиця, покращити колір та якість шкіри.

 

Для кого підходить апаратна методика Zero Peel?

Враховуючи універсальність апарату Zero Peel сфера застосування апаратних процедур на його основі дуже широка. Передусім, вона буде цікава людям, які мають такі проблеми:

  • Жирна проблемна шкіра. Процедура з Zero Peel нормалізує роботу залоз, руйнує неглибокі комедони, сприяє звуженню пор, шкіра набуває своєрідного глянцю.
  • Нерівномірний тон та колір. Завдяки загальнооздоровчому та очищувальному впливу після процедури шкіра стає сяючою та світлішою;
  • Вікові зміни. Zero Peel має масажний ефект, що активізує вироблення колагену та пришвидшення обмінних процесів у клітинах. Це сприяє уповільненню старіння, зменшенню виразності неглибоких зморшок.
  • В’ялість та провисання шкіри. Мікростимуляція Zero Peel допомагає у відновленні чіткого контуру обличчя та поверненні еластичності шкіри.
  • З профілактичною метою після 25 років для попередження та сповільнення вікових змін, появи дрібних мімічних зморшок та висипань.

 

Як можна посилити та закріпити ефект від пілінгу Zero Peel?

Косметологи клініки «Леодерм» рекомендують після ультразвукової чистки Zero Peel застосовувати спеціалізовану LED-лампу, яка усуває почервоніння після процедури, а також підсилює вплив лікувальних масок. Вона має кілька режимів роботи, спрямованих на той чи інший косметологічний ефект.

  • червоний світловий потік – стимулювання утворення власного колагену;
  • синій – боротьба з активними висипаннями;
  • зелений – догляд за жирною та проблемною шкірою: звуження пор,
  • жовтий – лікування постакне: підвищення стійкості шкіри до бактерій, запобігання новим висипанням.

Хочете дізнатися більше? Запишіться на консультацію лікаря-косметолога у клініці «ЛеоДерм» (Львів). Тел. +38 (098) 164-52-52. Звертайтеся, ми завжди раді допомогти.

section image
Ціни
Ультразвукова чистка та мікротоки Zero Peel
Ультразвукова чистка шкіри Zero Peel
950 грн
Ультразвукова чистка шкіри Zero Peel до протоколу чистки DMK додатково
+350 грн
Мікротоки Zero Peel
500 грн
Мікротоки Zero Peel + доглядова процедура
950 грн
LED терапія
550 грн
Альгінатна маска
500 грн
Пептидний догляд Cercadia
1250 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук