Найчастіше розтяжки на тілі виникають під час вагітності або ж, як наслідок швидкої зміни ваги чи гормональних порушень. Ззовні стрії нагадують рубці червонуватого відтінку. Найбільш вразливі ділянки – це живіт, стегна та груди. Але якою б не була причина та прояви проблеми, ми всі хочемо знати, як позбутись розтяжок (стрій).

Лазерне видалення розтяжок після вагітності

Ця косметична проблема поглиблюється ще й тим, що замаскувати розтяжки після вагітності практично неможливо: вони не засмагають і шкіра на місці їх утворення стає рихла та нееластична. Словом, нічого приємного. Тому єдиним виходом з ситуації є лазерне видалення.Лазерне видалення розтяжок, стрій - photo 1

Теплове випромінювання лазера стимулює мікроциркуляцію в тканинах і синтез білків епідермісу. Це призводить до розсмоктування фіброзних волокон і зникнення стрій. «Свіжі» розтяжки усуваються швидше та ефективніше. Для шліфування застарілих стрій, окрім лазера, використовуються додаткові методи фізіотерапії. Щоб позбутися розтяжок після вагітності або втрати ваги потрібен комплексний підхід, терпіння та час.

Лазерне видалення стрій в клініці «Леодерм» у Львові проводиться в кілька етапів. За один сеанс позбутися застарілих розтяжок на животі чи стегнах не вийде, вже не кажучи про таку делікатну зону, як груди. Відповідно, ціна лазерного шліфування залежить від тривалості курсу і складності ушкоджень.

Види лазерного шліфування стрій

Клініка «Леодерм» використовує кільки видів лазерного шліфування для того, щоб допомогти вам позбутися розтяжок після вагітності, різкої зміни ваги чи гормональних порушень. Тип шліфування залежить від складності проблеми.

Класичне шліфування розтяжок

Ця методика передбачає активний вплив лазерних променів на всю уражену ділянку тіла. Під їх дією відбувається природна регенерація тканин, після якої з’являються нові клітини, і утворюється новий шар шкіри.

Фракційне лазерне шліфування

За такою методикою стрії видаляються спеціальним точковим методом. Він вважається найбільш делікатних, оскільки лазер впливає лише на уражені зони і не зачіпає здорову шкіру. Лікарі використовують його для шліфування відносно невеликих за площею ділянок.

Лазерний пілінг

Лазерний пілінг підходить для усунення невеликих та неглибоких розтяжок, оскільки цей метод є найбільш щадним, але в той же час найменш результативним. Він впливає лише на верхні шари шкіри.

Переваги лазерного шліфування розтяжок

Лазерне видалення розтяжок – це найбільш ефективний метод позбавлення від цього косметичного дефекту у відносно стислі терміни. Лазерне шліфування:Лазерне видалення розтяжок, стрій - photo 2

 • ефективне. Лікування розтяжок методом лазерної корекції дає результат вже після першої процедури і він має накопичувальний ефект;
 • безпечне. Така обробка абсолютно нешкідлива для організму;
 • природне. Заміна тканини відбувається природним шляхом;
 • безболісне і проводиться в амбулаторних умовах;
 • не має побічних ефектів;
 • не потребує тривалого відновлення (тривалість реабілітаційного періоду залежить від кількості і глибини дефектів);
 • не шкодить здоровій шкірі навколо стрій.

Відразу після сеансу в клініці «Леодерм» ви зможе йти додому, на роботу і повернутися до звичного життя. Однак у процедури є ряд протипоказань:

 • онкологічне захворювання;
 • порушення кровотворення;
 • запальний процес в місці обробки;
 • порушення роботи ендокринної системи.

Догляд після процедури

Реабілітаційний період після лазерного видалення стрій становить близько 2-3 тижнів. В цей час оброблена шкіра поступово заживає і не потребує особливого догляду. Винятком є ​​застосування зволожуючих кремів, що сприяють швидкому відновленню водяного балансу шкіри після лазера. Також, не варто забувати про те, що після лазерного видалення стрій, не можна приймати сонячні ванни, відвідувати солярій, робити пілінг або ж користуватися скрабами для тіла.

Записатись на попередню консультацію до лікаря-дерматолога можна за контактними номерами телефонів клініки «Леодерм» у Львові. На консультації лікар огляне вас та визначить необхідну кількість процедур шліфування. Не зволікайте, пам’ятайте, що «свіжі» розтяжки видалити легше та швидше!

Лазерне шліфування рубця (1см2) 500 грн
Лазерне шліфування розтяжок 10х10см 2400 грн
Будь ласка, оцініть сторінку:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, оцінка: 3,50 из 5)