+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Дерматоскоп дозволяє ретельно обстежити новоутворення, його колір та мікроструктури різних шарів шкіри. Прилад показав особливу ефективність в діагностуванні меланоми (раку шкіри). Варто зауважити, що раннє виявлення цього захворювання гарантує успішне лікування у 98% випадків.

Однією з вагомих переваг цифрової дерматоскопії є можливість створення спеціальної карти родимок усього тіла. При кожній новій діагностиці, апарат знаходить нові утвори, які з’явились нещодавно, адже жоден лікар не в змозі запам’ятати всі утворення на вашій шкірі та їхній стан. В той час, як дані попередніх обстежень зберігаються в програмі. 

 

Коли потрібно обстежувати родимки?

Кожна людина має родимки на шкірі і протягом життя можуть з’являтися  нові. Вони бувають доброякісні, які не несуть загрози для здоров’я і життя, та злоякісні. Світовою практикою доведено ефективність цифрової дерматоскопії при ранній діагностиці раку шкіри. Завдяки цьому методу вдається виявити на 20% більше випадків онкопатології, ніж при звичайному клінічному огляді. 
Профілактична дерматоскопія рекомендована, якщо:

 • у вас на тілі багато родимок;
 • ви помітили будь-які зміни у зовнішньому вигляді родимки: змінила колір, форму, збільшилась у розмірах, свербить чи кровоточить;
 • маєте великі за розміром родимки (5-6 см) темного кольору;
 • якщо ви пошкодили родимку (огляд проводиться вже після загоєння рани);
 • маєте світлу шкіру чутливу до ультрафіолету;
 • ви отримували коли-небудь отримували сонячні опіки;
 • у Вашій родині були випадки захворювання на рак шкіри;
 • новоутворення знаходяться на відкритих ділянках шкіри(вплив ультрафіолетового випромінювання) або в місцях, де їх легко травмувати, наприклад на шиї;
 • Ви просто хочете пересвідчитись, що ваші родимки.

Загалом лікарі-дерматологи рекомендують проходити профілактичний огляд родимок 1 раз на рік. У випадку, якщо є новоутворення, які потребують нагляду - 1 раз на 6 місяців.

 

Як проводиться цифрова дерматоскопія?

Для проведення дерматоскопії непотрібно спеціальної підготовки. Вона абсолютно безпечна для всіх категорій населення: підлітки, вагітні, люди похилого віку.
Під час огляду на новоутворення направляється концентроване світло, яке просвічує всі шари шкіри, а кількаразове збільшення дозволяє лікарю-дерматологу помітити найменші зміни. Цифровий дерматоскоп дозволяє розрізнити структурні зміни шкіри розміром від 0,2 мкм (для порівняння: порошинка - це приблизно 1 мкм). 
При обстеженні важливими є наступні критерії: 

 • зміна або неоднорідність структури;
 • неоднорідність поверхні, зокрема наявність ущільнень, тріщин, виразок;
 • осередки запалення;
 • зміна розміру та контурів;
 • наявність лущення.

 

Обладнання для цифрової дерматоскопії у Львові

Дерматологи клініки «ЛеоДерм» у Львові використовують цифровий дерматоскоп FotoFinder та люмінесцентний мікроскоп з можливістю 40-тикратного збільшення зображення, який дозволяє уважно вивчити поверхню шкіри і виявити перші зміни. З допомогою FotoFinder оцінюють форму і колір родимки , а також інші її ознаки. Особлива увага приділяється тим змінам, які відбуваються з часом. 

Максимальна точність цифрової дерматоскопії: 20-140-кратне збільшення будь-якого новоутворення та програмна обробка результатів, дає лікареві всі необхідні інструменти для максимально вірної постановки діагнозу.

Спостереження в динаміці дозволяє не просто якісно діагностувати новоутворення шкіри, але і зберігати результат кожного обстеження. Таким чином, при кожному наступному відвідуванні лікар отримує докладну інформацію від програми дерматоскопа FotoFinder: збільшені візуальні дані (фотографії) кожної родимки за всі попередні візити, її якісні характеристики: колір, розмір, асиметричність і т.п. Ці дані дозволяють лікарю виявляти найменші зміни.

Тепер надточна цифрова дерматоскопія у Львові доступна кожному. Записатись на прийом до лікаря-дерматолога можна в клініці «ЛеоДерм». Рекомендуємо Вам пройти процедуру дерматоскопії, якщо Ви відповіли “Так” хоча б на один із цих пунктів, перелічених вище. Пам’ятайте, що рання діагностика утворень шкіри – це можливість врятувати життя!

section image
Ціни
Цифрова дерматоскопія FotoFinder
Цифрова дерматоскопія (1-3 новоутвора)
800 грн
Цифрова дерматоскопія (4-10 новоутвора)
1100 грн
Картування родимок всього тіла + діагностика
3200 грн
Картування родимок всього тіла + діагностика повторно
3500 грн
Відгуки
Залишити відгук