+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А

Однак, перш ніж розглянути сучасні методи лікування псоріазу, розберемось з термінологією.

Що таке псоріаз?

Псоріаз – це аутоімунне дерматологічне захворювання, яке характеризується частими рецидивами. У цьому визначенні важливим є поняття «аутоімунне». Це означає, що хвороба розвивається внаслідок того, що імунна система атакує власний організм. У випадку псоріазу відбувається збій у процесі регенерації клітин, що призводить до появи на шкірі яскраво-червоних бляшок, до яких кріпляться сріблясто-білі лусочки. Процес розвитку хвороби досить важко зупинити, оскільки вона схильна до частих загострень. Важливо підкреслити, що псоріаз не належить до інфекційних захворювань, ним не можна заразитись при тілесному контакті, у щоденному побуті чи якимось іншим чином.

На сьогодні дерматологія не може дати однозначної відповіді на питання: «Чому виникає псоріаз?». Однією з причин називають спадковість. Тригером, який запускає розвиток хвороби, може стати сильний стрес.

Раніше вважалося, що псоріаз – це виключно захворювання шкіри. На сьогодні, доведено, що псоріаз – це не тільки шкіра, а дане захворювання вражає практично усі органи та системи.

У більшості пацієнтів хвороба дебютує у віці до 20 років і перебіг псоріазу агресивніший саме у молодих: чим раніше захворіла людина, тим більше ймовірність, що псоріаз буде перебігати тяжко та з частими загостреннями.

Хоча й псоріаз неможливо вилікувати один раз і на завжди, проте сучасні методи лікування дозволяють ефективно контролювати псоріаз та жити практично без висипань на шкірі та ускладнень.

 

Сучасне лікування псоріазу

Протягом останнього десятиліття дерматологія успішно застосовує імунобіологічні препарати для лікування псоріазу. Це група інноваційних лікарських засобів, яка може здійснювати вибірковий вплив на певний тип клітин, блокуючи або навпаки стимулюючи їх розвиток. Варто зазначити, що даний вид терапії є максимально безпечним та ефективно застосовується у боротьбі з аутоімунними захворюваннями вже понад 10 років. Крім того, застосуванню препаратів на практиці передувало понад 20 років клінічних досліджень.

 

Як працюють медичні імунобіологічні препарати при лікуванні псоріазу?

Використання імунобіологічних препаратів у терапії псоріазу дозволяє змінювати функції імунної системи, придушуючи або стимулюючи певні імунні відповіді.

У 90% випадків цільове блокування певних маркерів дозволяє перервати запальний процес та стримати прогресування захворювання. Використання імунобіологічної терапії також довело свою ефективність у тих випадках, коли альтернативні методи лікування псоріазу не дали бажаних результатів, є часті загострення, суттєво знижена якість життя пацієнта або ж хвороба супроводжується серйозними ускладненнями, такими як псоріатичний артрит. Як показує медична практика західних країн, такий протокол лікування псоріазу дозволив більшості пацієнтів увійти в стан тривалої ремісії.

Імунобіологічні препарати є термолабільними, та потребують суворого температурного режиму, також є певні правила їх введення, тому для максимальної ефективності та безпеки введення перепарату повинне відбуватися виключно на базі клініки медичним працівником.

 

Досвід «ЛеоДерм» у лікуванні пацієнтів з псоріазом методом імунобіологічної терапії.

Клініка «ЛеоДерм» також успішно використовує імунобіологічні препарати для лікування псоріазу та його ускладнень. Лікарі- дерматологи клініки пройшли навчання по імунобіологічній терапії, регулярно відвідують науково-практичні заходи, та мають свій успішний досвід роботи із імунобіологією. Зокрема дерматологи клініки використовують у своїй практиці секукінумаб, перепарат який добре зарекомендував себе на світовому рівні та завдяки якому тисячі пацієнтів у цілому світі, та сотні пацієнтів в Україні отримали стійкий контроль псоріазу.

Секукінумаб показаний для лікування бляшкового псоіразу сернього та тяжкого ступеня у дорослих та навіть у дітей віком від 6 років.Крім того, секукінумаб успішно використовується для лікування псоріатичного артиту, навіть при попереднійнедостатій ефективності інших препаратів . Секукінумаб не тільки швидко знімає симптоми, але й впливає на патогенез захварювання,  тобто зупиняє руйнівний процес псоріазу на організм людини, зупиняє розвиток та прогресування хвороби, зупиняє пошкодження кістки при псоріатичному артриті.

Як показує власний досвід клініки, при лікуванні секукінумабом відбувається надзвичайно швидке очищення шкіри від бляшок,  та довготривале закріплення досягненого результату.

Пацієнти клініки також відзначають надзвичайно легку переносимість ліквання, без жодних побічних ефектів. Вартує сказати, що у ході багаторічних досліджень та практичного застосування у цілому світі секукінумаб продемонстрував надзвичайно високий профіль безпеки, без розвитку серйозних негативних побічних явищ.

 

Як проходить лікування псоріазу методом імунобіологічної терапії?

Курс лікування псоріазу секукінумабом здійснюється за допомогою підшкірних ін’єкцій. Кожне введення препарату контролюється досвідченим лікарем-дерматологом. Клініка використовує виключно сертифікований оригінальний препарат, дотримується усіх умов зберігання пепарату та інструкцій введення.

Сучасні методи лікування довели – псоріаз не вирок! Проте чим раніше почати лікування до розвитку ускладнень, тим успішнішим та швидшим буде результат. Не замикайтеся із своїм захворюванням на одинці. Зателефонуйте в «ЛеоДерм», і ми разом із Вами пройдемо шлях до повного контролю над захворюванням та новою якістю Вашого життя.

Записатись на первинну консультацію до лікаря-дерматолога у клініці «ЛеоДерм» у Львові ви можете за контактними номерами телефонів вказаними на сайті. Подзвоніть і ми підберемо для вас зручний час. А після консультації лікар сформує ефективну систему першої стадії лікування псоріазу, яке допоможе вам зупинити прогресування захворювання та покращить ваше загальне самопочуття. Шлях до більш комфортного та вільного життя починається з одного телефонного дзвінка.

section image
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук