+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Види бородавок

Розрізняють кілька найбільш розповсюджених видів:

 • звичайні – зовні це невеликі опуклі нарости на шкірі, з жорсткою поверхнею, з’являються переважно на кистях, ліктях, колінах;
 • плоскі – новоутворення тілесного кольору, формуються на обличчі та руках, часто зустрічаються у дітей;
 • підошовні – бородавки даного типу тверді, неправильної форми, з гладкою поверхнею коричневого або жовтуватого відтінку. Зазвичай розташовуються на стопах (підошва, п’ята або пальці) та нагадують мозолі. В деяких утворах помітні маленькі чорні вкраплення;
 • ниткоподібні – тонкі довгі нарости, які зустрічаються в області пахв, на грудях, у паху, на обличчі;
 • мозаїчні – скупчення новоутворень, що можуть виникати на руках або ногах;
 • гострі (кондиломи) – мають вузьку «ніжку» та ростуть на статевих органах.

 

Методи видалення бородавок

Метою лікування є повне усунення наросту та стимуляція реакції імунної системи для боротьби з вірусом. Варто зазначити, що в деяких випадках бородавки мають схильність до рецидиву або розповсюдження, що впливає на тривалість терапії. 

Сьогодні успішно застосовуються різні методи, які дозволяють позбутися новоутворень на шкірі без рубців та інших неприємних наслідків. При виборі способу видалення враховується локалізація бородавки, її розмір, тип, а також вік пацієнта. Для первинного огляду, діагностики та лікування варто звернутися до досвідченого лікаря-дерматолога.

 

Видалення бородавок рідким азотом (кріодеструкція)

В основі даного методу лежить "заморожування" бородавок під дією наднизьких температур (до -196 °С), що призводить до їхнього руйнування. Під час видалення бородавки азотом з’являється відчуття легкого поколювання. Процедура триває кілька хвилин, а повне загоєння настає через 1-2 тижні. На обробленій ділянці шкіри утворюється кірка, яка з часом відлущується, а згодом повністю зникає.

Зокрема, метод кріодеструкції застосовується для видалення підошовних бородавок, що виникають внаслідок ослабленого імунітету, гормональної перебудови організму, нестачі вітамінів або носіння незручного взуття. Після процедури рекомендується обробка ділянки антисептичними засобами, а також деякий час уникати фізичних навантажень та занять спортом.

Видалення бородавок азотом у Львові проводять досвідчені лікарі, з використанням сучасних методик, обладнання, що дозволяє безболісно позбутися новоутворення. Ми використовуємо тільки перевірені сертифіковані препарати, підбір яких здійснюється індивідуально.

 

Радіохвильовий метод

Видалення бородавок відбувається під впливом високочастотних радіохвиль. За допомогою спеціального апарату лікар після інʼєкційного знеболення відсікає бородавку. Метод підходить лише для видалення поверхнево розташованих утворень (ниткоподібні бородавки). Місце видалення рекомендують обробляти антисептиками до моменту формування кірочки, яка за 1-2 тижні відпадає, залишаючи малопомітний слід.

Перелік методів та засобів видалення бородавки можна продовжувати (існують локальні засоби, інʼєкційне лікування), але після консультації лікаря стане чітко зрозуміло який з них підійде саме вам, його переваги та відмінності від інших варіантів видалення.

 

Показання та протипоказання для процедури

Лікарі рекомендують видалення бородавок на стопі чи іншій ділянці при наявності наступних симптомів та чинників:

 • болю або кровотечі в області наросту;
 • почервоніння навколо бородавки;
 • значного розростання;
 • зміни форми, кольору;
 • швидкого зростання кількості утворень в різних місцях;
 • травмування бородавки одягом;
 • бородавку також можна видалити суто з естетичних причин, якщо вона приносить психологічний дискомфорт.

 

Чому не можна видаляти бородавки вдома?

Фахівці категорично не радять самостійно видаляти бородавки у домашніх умовах, особливо якщо спостерігається їх швидкий ріст, зміна форми або кольору. При використанні підручних засобів може утворитися опік, що буде довго заживати та призведе до утворення рубця.

Видалення бородавок у Львові – це можливість розв'язати делікатну проблему швидко та якісно. Медичний центр «ЛеоДерм» пропонує консультації кваліфікованих лікарів, дієві методи терапії, приємні ціни на різноманітні процедури. Записуйтесь на прийом в «ЛеоДерм»!

 

section image
Ціни
Видалення бородавок
Кріодеструкція бородавки 1 ст. (до 3шт )
650 грн
Кріодеструкція бородавки 2 ст. (від 3 до5шт)
800 грн
Кріодеструкція бородавки 3 ст.(від 5 до 7шт)
950 грн
Кріодеструкція бородавки 4 ст.(більше 7шт) - за зону
1200 грн
Повторна кріодеструкція бородавки 1 ст.
400 грн
Повторна кріодеструкція бородавки 2 ст.
550 грн
Повторна кріодеструкція бородавки 3 ст.
650 грн
Повторна кріодеструкція бородавки 4 ст.
750 грн
Кюретаж бородавки (1шт.)
300 грн
Лазерне видалення бородавок до 0.5см Ø
900 грн
Лазерне видалення бородавок від 0.5см до 1см Ø
1400 грн
Відгуки
Залишити відгук