+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Меланома  – це небезпечне онкологічне захворювання з високим рівнем смертності. Невтішні результати багато в чому зумовлені пізньою діагностикою, коли вже спостерігається утворення метастаз. На ранніх стадіях відрізнити меланому від звичайної родимки неозброєним оком практично неможливо.
Продіагностований на ранній стадії рак шкіри – успішно лікується у 98% випадків!

 

Цифрова перевірка родимок у Львові

Для даного типу діагностики необхідний люмінесцентний мікроскоп з можливістю 10-тикратного збільшення зображення, який дозволяє уважно вивчити поверхню шкіри і виявити ранні прояви. З допомогою цифрової дерматоскопії оцінюють форму і колір родимки чи пігментної плями, а також інші її ознаки. Особлива увага приділяється тим змінам, які відбуваються з часом. Так, наприклад, потрібно зробити повторне обстеження, якщо родимка за кілька місяців змінила колір чи розмір. Тепер надточна цифрова дерматоскопія у Львові доступна кожному. Записатись на прийом до лікаря-дерматолога можна в клініці «ЛеоДерм».

 

Основні переваги цифрової дерматоскопії

Максимальна точність діагностики, що дає лікареві всі необхідні інструменти для максимально вірної постановки діагнозу: 20-140-кратне збільшення будь-якого новоутворення та програмна обробка результатів.

Спостереження в динаміці дозволяє не просто якісно діагностувати новоутворення на шкірі, але і зберігати результат кожного обстеження. Таким чином, при кожному наступному відвідуванні лікар отримує докладну інформацію від програми: збільшені візуальні дані (фотографії) кожної родимки за всі попередні візити, її якісні характеристики: колір, розмір, асиметричність і т.п. Ці дані дозволяють лікарю виявляти найменші зміни.

 

Карта родимок

Цифрова дерматоскопія дає можливість створити спеціальну карту родимок усього тіла.  Згодом, при кожному новому обстеженні, апарат  знаходить нові утвори, які з’явились нещодавно, адже жоден лікар не в змозі запам’ятати всі родимки на вашому тілі та їх стан. В той час, як фізичні характеристики новоутворення зберігаються в програмі. Повна об’єктивність. Цифрова дерматоскопія проводиться за єдиними стандартами: ракурс фото, характеристики освітлення, налаштування апарату однакові при проведенні кожної процедури.

Покази до здійснення карти родимок усього тіла

Варто задуматись про профілактичне обстеження та складання карти родимок у наступних випадках:

  • У вас на тілі багато родимок та пігментних плям
  • Ви помітили будь-які зміни у зовнішньому вигляді родимок або пігментних плям
  • Є потенційна небезпека для формування злоякісного новоутворення, якщо родимки темного кольору, великі за розміром (діаметр більше 5-6 мм), розташовані на відкритих ділянках тіла (вплив ультрафіолетового випромінювання) або в місцях, де їх легко травмувати, наприклад на шиї
  • Ви коли – небудь отримували сонячні опіки
  • У Вашій родині були випадки захворювання на рак шкіри
  • Ви хочете пересвідчитись, що Ваші родимки та родимки Ваших близьких не несуть небезпеки для життя

Рекомендуємо Вам пройти процедуру картування родимок, якщо Ви відповіли “Так” хоча б на один із цих пунктів. Пам’ятайте, що рання діагностика злоякісних утворів на шкірі – це можливість врятувати життя!

section image
Ціни
Цифрова дерматоскопія FotoFinder
Цифрова дерматоскопія (1-3 новоутвора)
750 грн
Цифрова дерматоскопія (4-10 новоутвора)
1050 грн
Картування родимок всього тіла + діагностика
3000 грн
Картування родимок всього тіла + діагностика повторно
3400 грн
Відгуки
Залишити відгук