+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, вул. Залізнична 7

За результатами клінічних досліджень незалежної лабораторії Dermscan апарат Стратоcфера (Stratosphere) визнаний кращим у боротьбі з целюлітом у жінок різного віку та з різним типом фігури в 2019-2020 роках. Клініка «ЛеоДерм» пропонує випробувати його ефективність на собі.

 

В чому відмінність апарату «Стратосфера»?

Антицелюлітний масаж з Stratosphere – неінвазивний, безболісний і не залишає синців на тілі. Вся ефективна робота апарату будується на компресії та вібрації.  

За допомогою спеціальної маніпули з рухомими сферами та масажного масла косметолог масажує шкіру, слідуючи за лімфодренажними лініями. Маніпула – це спеціальний циліндр, який має 10 рядів симетрично розташованих силіконових сфер, що дозовано та рівномірно тиснуть на шкіру. Саме технологія компресії забезпечує максимально тісний контакт зі шкірою, за рахунок цього здійснюється вплив на проблемні зони, які погано корегуються класичними фізичними навантаженнями та дієтами – сідниці, спина, стегна, зони галіфе та живота.

Друга важлива інновація апарату «Стратосфера» – це вібрація. Під час роботи силіконові сфери вібрують, стимулюючи природне спалювання целюліту, посилюючи кровообіг, природний обмін речовин та насичення клітин киснем. Крім того, мікровібрації сприяють розслабленню та знижують збудливість нервової системи, саме тому антицелюлітний масаж Stratosphere такий приємний.

Ступінь вібрації сфер можна регулювати залежно від бажаного результату. Для загального ліфодренажу достатньо мінімальної потужності, а для опрацювання проблемних зон з «апельсиновою кіркою» косметолог індивідуально підбирає ступінь впливу.

 

Особливість процедур з апаратом Stratosphere

Апаратний масаж Stratosphere коригується індивідуально на основі першої консультації. Залежно від поставленого завдання лікар-косметолог визначає інтенсивність, тривалість та кількість сеансів. Середній курс становить 6-12 процедур. Тривалість 1 сеансу – 50-90 хвилин.

Згідно протоколу процедури спочатку відкриваються лімфатичні вузли та запускається рух лімфотоку, після цього увага концентрується на проблемних зонах: сідниці, стегна, живіт.

Під час антицелюлітного масажу апаратом «Стратосфера» підвищується температура ділянок безпосереднього впливу маніпули, покращується кровотік, стимулюється виведення надлишкової рідини з організму.

Результати роботи апарату Stratosphere за відгуками клієнтів клініки «ЛеоДерм» вражають. Вже після 6 процедури візуально зменшуються об’єми тіла та покращуються контори тіла, рельєфність. Після 12 не помітно зменшується «апельсинова кірка» навіть у дуже проблемних місцях, спостерігається легкий пілінг-ефект, шкіра стає підтягнутою та шовковистою. Ці ефекти відзначаються у 91% випадків після проходження повного курсу. Крім того, наші клієнтки відзначили видимий push-up-ефект на сідницях. Вони стають більш об’ємними та підтягнутими.

Апаратний антицелюлітний масаж має ряд об’єктивних протипоказів, а саме онкологічні захворювання, хвороби серцево-судинної, сечостатевої, лімфатичної та ендокринної систем, гострі запальні процеси в організмі, висипання на шкірі, вагітність та перші три місяці грудного вигодовування.

Записатись на первинну консультацію до лікаря-косметолога з приводу апаратного масажу Stratosphere можна в клініці «Леодерм» у Львові. Подзвоніть нам і ми відповімо на всі ваші запитання та призначимо зручну дату для зустрічі з лікарем. Тел. +38 (067) 213-73-93.

section image
Ціни
Корекція фігури Stratosphere
Stratosphere програма по корекції фігури 50 хв
1500 грн
Stratosphere програма по корекції фігури 90 хв
2500 грн
Suit for Stratosphere Procedures
750 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук