+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Чи всім підходить такий спосіб видалення волосся на руках?

На жаль, у такий спосіб не можна видалити світлі волоски. Крім того, лазерна епіляція рук протипоказана, якщо у вас:

  • цукровий діабет;
  • шкірні захворювання сполучної тканини, вірусного та інфекційного характеру;
  • онкологія;
  • ГРВІ та ГРЗ;
  • загострення хронічних хвороб;
  • свіжий загар;
  • якщо ви вагітні або годуєте дитину грудьми.

Як працює лазерна епіляція рук?

Все просто – світло лазера поглинається пігментом волосся меланіном і безперешкодно проходить по відрослому стержню волосини у фолікул, там за допомогою концентрованого тепла лазера руйнується волосяна цибулина. Варто зазначити, що теплове випромінювання діє лише на фолікули в фазі активного росту, тому курс епіляції такий розтягнутий в часі.

Як правило, після лазерної епіляції на руках або під пахвами волосся не зникає миттєво. Волосини «підгорають», стають сухими, скручуються і можуть пробути в такому стані до 10-14 днів, поступово випадаючи. Зазвичай, видалення волосся лазером проводиться в осінньо-зимовий період. Це пов’язано з тим, що надлишок ультрафіолету може спровокувати появу пігментних плям на шкірі. В будь-якому разі лікарі клініки «ЛеоДерм» радять використовувати сонцезахисний крем наступні 2 тижні після процедури

Чи буде боляче під час лазерної епіляції під пахвами?

Завдяки сучасному обладнанню, ви не відчуєте болю під час епіляції пахв, рук чи будь-якої іншої ділянки тіла. Зазвичай, відчувається легке поколювання і печія. Спеціальна охолоджувальна система забезпечує безболісність і комфорт. За бажанням можна застосувати місцеву анестезію, але це скоріше робиться з психологічних міркувань, особливо тим, у кого низький больовий поріг.

Скільки сеансів потрібно для повного видалення волосся?

Необхідний час завжди індивідуальний. Для лазерної епіляції під пахвами вистачить 4-5 сеансів, для обробки рук знадобиться близько 6. Але вже після першої процедури відростаючі волосинки будуть м’якшими та світлішими і набагато менш помітними.

Як мені підготуватися?

Для епіляції рук за кілька днів до процедури достатньо припинити використання спиртовмісних косметичних засобів.  За 12 годин до візиту в клініку поголити необхідну ділянку. В день першого візиту не користуватись дезодорантом.

Запобіжні заходи до і після процедури

До процедури і після неї забороняється засмагати і висмикувати волоски. Велика їх частина відпаде протягом перших 7-10 днів. Повторні процедури призначаються через кілька тижнів. Зазвичай повне видалення волосся відбувається через 5 – 7 сеансів. Після сеансу забороняється кілька днів відвідувати громадські басейни, лазні, приймати ванну. Ці заходи необхідні для запобігання ризику розвитку інфекційних ускладнень.

Записатись на лазерну епіляцію рук повністю або окремої їх ділянки, наприклад, зони під пахвами, можна в клініці «ЛеоДерм» у Львові. Гарантуємо професійний підхід та бездоганний результат. Дзвоніть!

section image
Ціни
Лазерна епіляція рук
Лазерна Епіляція жінок. Руки
770 грн
Лазерна Епіляція жінок. Пахви (аксілярна ділянка)
385 грн
Лазерна Епіляція жінок. Плечі
550 грн
Лазерна Епіляція жінок. Передпліччя (руки до ліктя)
600 грн
Лазерна Епіляція жінок. Кисті (включаючи пальці)
220 грн
Лазерна Епіляція жінок. Пальці рук
165 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Руки (по всій довжині)
950 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Пахви (аксілярна ділянка)
440 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Плечі
600 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Передпліччя (руки до ліктя)
700 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Кисті (включаючи пальці)
330 грн
Лазерна Епіляція чоловіків. Пальці рук
220 грн
Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук