+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

На сьогодні, різноманіття ін’єкційних процедур та препаратів дає можливість ефективно працювати з різними естетичними, дерматологічними, трихологічними проблемами. У медичному центрі “ЛеоДерм” спеціалісти використовують лише сертифіковані препарати відомих європейських та американських компаній-виробників. 

Контурна пластика

З кожним днем для боротьби із недоліками обличчя набирає все більше популярності використання контурної пластики та філерів.

Виявлені  «проблемні зони обличчя» (носогубні складки, тонкі губи, опущені кутики губ, гусячі лапки)  часто, на жаль, додають декілька років  їх власнику. На щастя, у наш час існує можливість не хірургічної корекції ознак старіння, а саме контурної пластики.

Ботулінотерапія

Ін’єкційний метод омолодження шкіри, при якому використовуються сучасні препарати Ботулотоксину типу А — очищеного природного протеїну, що  має здатність при дуже малих дозах розслабляти гіперактивні мімічні м’язи, які  є причиною появи мімічних зморшок. Також, ботулотоксин використовують для лікування надмірного потовиділення гіпергідрозу.

Біоревіталізація

Результати після проведеної біоревіталізації можна порівняти з результатами отриманими після   пластичної операції. Під час процедури біоревіталізації шкіри – внутрішньошкірно вводиться НА  певної концентрації. НА – це природна речовина, яка в нормі заповнює всі міжклітинні проміжки в глибших шарах шкіри та відповідає за обмін води в шкірі. Процедура проводиться по обличчя, тілу та волосисту частину голову.

Ін'єкції полінуклеотидів

Полінуклеотиди є натуральними фракціями ДНК. Вони мають здатність активувати клітинну регенерацію за рахунок безпосередньої стимуляції фібробластів. Результатом є підвищення регенерації фібробластів, вироблення колагену та білка позаклітинного матриксу, включаючи гіалуронову кислоту. Процедура окращує тургор, еластичність і тонус шкіри сприяє згладжуванню складок.

Плазмотерапія

Плазмоліфтинг ще називають безопераційним ін’єкційним омолодженням, що базується на властивостях нашої власної крові. Після забору вашої крові (не більше, ніж при здачі аналізів в поліклініці), з неї виділяється плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів. Підготовлена плазма буде вводитись в проблемні зони через тонкі голки. 

Ліполітики

Ліполітики – косметологічні препарати на основі лецитину. Він є абсолютно безпечним, адже також виробляється нашим організмом та входить до складу деяких продуктів харчування. Ліполітики для схуднення вводяться під шкіру в проблемних зонах, що сприяє розщепленню жирів.

Мезотерапія

Мезотерапія – індивідуальна методика омолодження шкіри, яка може підлаштуватися конкретно під ваші вимоги до краси та її вартості. Це метод дозволяє вводити невеликі дози препаратів під шкіру, стимулюючи природні процеси її відновлення. Це буквально ін’єкції молодості. Процедура проводиться по обличчя, тілу та волосисту частину голову.

section image
Ціни
Ін’єкції краси
Гіалуронідаза
2500 грн
Контурна пластика Juvederm Ultra 2 (0,55 мл)
4200 грн/4800 грн (провід. спеціал.)
HarmonyCa + Lidocaine 1.25 мл
10 000 грн
Контурна пластика Radiesse (1,5 млl)
10 000 грн
Перейти до всіх
Відгуки
Залишити відгук