+38 (097) 243-01-23
Записатися
м. Львів, пр. Червоної Калини 29А
м. Львів, вул. Залізнична 7

Як проводиться біопсія родимок?

Перед призначенням біопсії лікар ретельно оглядає змінену ділянку шкіри за допомогою дерматоскопу, щоб оцінити форму та розмір патологічного осередку. Перед початком біопсії потрібно обробити ділянку антисептиком та ввести місцевий анестетик.

В ході процедури здійснюється зріз тканин ураженої ділянки з подальшим відправленням матеріалу на патогістологічне дослідження. Після хірургічного втручання найчастіше рану зашивають, обробляють та накладають стерильну пов’язку. Наступні кілька днів виконують обробку місця та через 7-10 днів знімають шви. Згідно з результатами біопсії встановлюється діагноз та розробляється подальший план лікування.

Показання та протипоказання

Панч-біопсія шкіри проводиться для патогістологічної верифікації діагнозу при низці запальних дерматозів шкіри тіла та волосистої частини голови, аутоімунних патологіях, для видалення новоутворень шкіри та може застосовуватись як елемент контролю ефективності лікування. Панч-біопсія проводиться лише за скеруванням лікаря. Не рекомендовано виконувати цю процедуру при наявності наступних хворобах: судомних нападах або епілепсії, герпетичних висипах, проблемах зі згортанням крові, гострих запальних процесах, активних шкірних інфекціях. Крім того, біопсія шкіри не призначається вагітним та пацієнтам з алергічною реакцією на супутні медичні препарати.

Панч-біопсія шкіри — запорука правильного діагнозу та успішного лікування пацієнта. В медичному центрі «ЛеоДерм» у Львові працює команда досвідчених фахівців, які завжди готові прийти на допомогу. Ми використовуємо сучасне обладнання, перевірені сертифіковані препарати, що відповідають міжнародним стандартам. При зверненні в «ЛеоДерм» ми гарантуємо повну конфіденційність, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, приємні ціни на різноманітні медичні послуги. Наші спеціалісти нададуть вичерпні консультації, зроблять всі необхідні аналізи, нададуть рекомендації щодо подальшої терапії. Для запису на прийом достатньо зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті. Звертайтеся в «ЛеоДерм»!

section image
Ціни
Панч-біопсія
Діагностична біопсія 1 ст.( до 0,5 см Ø, локалізованих на тулубі, кінцівках)
1000 грн
Діагностична біопсія 2 ст. (˃0,5см Ø на тулубі, до 0,5 см Ø локалізованих на шкірі шиї, обличчя, в/ч
1200 грн
Діагностична біопсія 3 ст. ( до 0,5 см Ø локалізованих в періорбітальній зоні ˃0,5 см Ø
1400 грн
Діагностична біопсія 4 ст . (˃0,5 см Ø локалізованих в періорбітальній зоні)
1700 грн
Діагностична біопсія з накладанням швів 1 ст.
3000 грн
Діагностична біопсія з накладанням швів 2 ст.
3700 грн
Діагностична біопсія з накладанням швів 3 ст.
4000 грн
Патогістологічне обстеження
від 950 грн
Відгуки
Залишити відгук