+38 (097) 243-01-23
Записатися

Якщо придивитись краще, то можна побачити дрібненьке лущення на поверхні плям, яке нагадує висівки, від чого і походить назва цього захворювання — висівкоподібний або різнокольоровий лишай. Часто цю хворобу плутають з вітіліго та альбінізмом, але насправді це звичайне поверхневе ураження шкіри грибками. Грибок може паразитувати на шкірі довгий час, не викликаючи при цьому жодних проявів хвороби.

 

Прояви

Захворювання проявляється після падіння імунітету після хворіб, стресів. Також пусковими факторами можуть бути надмірна пітливість, часте миття тіла милом та гелями, які змивають природній захисний жир зі шкіри. Заразитись висівкоподібним лишаєм можна при користуванні спільним одягом, рушниками, при прямому доторканні до хворого. Проте, чи проявиться ця хвороба після зараження — залежить від стану вашого імунітету.

 

Лікування

Лікування висівкоподібного лишаю полягає у використанні протигрибкових шампунів, гелів та мил. У випадку їх неефективності, що буває вкрай рідко, призначають протигрибкові препарати в таблетках. Якщо у Вас виникають питання, щодо правильного лікування, зверніться до нашого медичного закладу, де Вам буде запропоновано найоптимальніший курс лікування.

Інформація в статті надана для ознайомлення та не є інструкцією для самостійної діагностики та лікування.
При появі симптомів захворювання зверніться до лікаря.