+38 (097) 243-01-23
Записатися

Про клініку

Медичний центр на вул. Залізничній 7, працює з лютого 2022 року. Клініка розташована недалеко від Головного залізничного вокзалу. У цій філії Ви можете скористатись послугами лікарів дерматологів, хірурга, трихологів та косметологів. А також, пройти процедури по догляду за обличчям, лазерної епіляції, корекції контурів тіла Stratosphere та корекції контурів обличчя Dr. Blitz, ботулінотерапії, мезотерапія, біоревіталізації, контурної пластики та інших.

 

ЛеоДерм на Залізничній - це медичний центр, з сучасним й комфортним для пацієнтів  інтер'єром та сертифікованим, ефективним обладнанням та висококваліфікованою командою лікарів.

У цій філії ви зможете спробувати такі унікальні новітні процедури апаратної косметології як:

  • Антицелюлітний масаж з Stratosphere – неінвазивний, безболісний і не залишає синців на тілі. Вся ефективна робота апарату будується на компресії та вібрації.  
  • Апаратний масаж обличчя Dr. Blitz – активно використовується для стимуляції вироблення колагену, підвищення тонусу та еластичності шкіри обличчя.
  • Ультразвуковая чистка обличчя – безпечний та дуже ефективний метод очищення обличчя від ороговілих клітин шкіри, залишків бруду, шкірного жиру, сальних пробок.

Ці та багато інших послуг і методик ви знайдете у ЛеоДерм!

Відгуки
Відгуків немає. Виправте це, залишайте свій відгук
Залишити відгук