+38 (097) 243-01-23
Записатися

Про клініку

Медичний центр за адресою пр. Червоної Калини 29 А, працює понад 10 років.  Клініка розташована у Сихівському районі недалеко від торгового комплексу “Шувар”.  У цій філії ви зможете отримати рекомендації лікарів дерматологів, трихологів, косметологів, гінекологів, ендокринолога та дієтолога, обстежити родимки та шкіру голови, пройти широкий спектр ін’єкційних процедур, а також процедур догляду за обличчям і тілом, процедур апаратної та зокрема, лазерної косметології.

 

Філіал медичного центру ЛеоДерм за адресою пр. Червоної Калини 29А має велику площу  та володіє широким парком сучасного сертифікованого обладнання. Зокрема, пацієнти клініки мають можливість провести такі унікальні апаратні процедури як:

  • Smas ліфтинг Ulthera therapy -  безопераційна підтяжка лиця, за допомогою ультразвукового обладнання. Ефект підтяжки досягається, завдяки впливу на більш глибокі шари епідермісу. 
  • Мікроголковий RF ліфтинг (насадка Morpheus 8) стимулює роботу фібробластів, вони починають ділитися і активно синтезувати колаген, еластин та інші елементи, що дозволяють шкірі відновити пружність та свіжість.                              
  • IPL-терапія насадкою Lumecca - принцип дії - це глибоке локальне прогрівання уражених ділянок шкіри, внаслідок якого відбувається їх оздоровлення та естетична корекція.
  • Корекція тіла і обличчя Icoone Laser  впливає на шкіру, стимулює вироблення структурних елементів шкіри – колагену та еластину. 
  • Цифрова дерматоскопія FotoFainder - максимальна точність діагностики, що дає лікареві всі необхідні інструменти для максимально вірної постановки діагнозу: 20-140-кратне збільшення новоутворення та програмна обробка результатів.

 

Окрім вищеперелічених процедур, ви зможете пройти чимало інших для комплексного вирішення проблем.    Велика кількість послуг та методик дозволяє нашим спеціалістам поєднати в короткі терміни, а іноді й в один день, цілий курс для досягнення найкращих результатів.

Відгуки
Залишити відгук