+38 (067) 213-70-50
Make an appointment
Chervonoyi Kalyny Avenue, 29A, Lviv
Zaliznychna Street, 7, Lviv

Причини нетримання сечі у жінок

Всупереч загальноприйнятій думці з проблемою нетримання сечі стикаються не лише жінки похилого віку. Патологія може виникнути у жінки практично будь-якого віку. Є кілька видів нетримання.

Стресове нетримання сечі часто виникає у післяпологовий період або внаслідок збільшення маси тіла. Причина патології криється в розтягуванні м’язів тазового дна. В таких випадках м’язи не здатні втримати сечовий міхур в правильному анатомічному положенні, в результаті, він опускається і тисне на піхву. Нетримання виникає при появі додаткового тиску на сечовий міхур під час чхання, кашляння, фізичних навантажень. Стресове нетримання також може виникати на фоні нестачі естрогенів (часто спостерігається під час менопаузи).

Ургентне нетримання сечі є наслідком неконтрольованого стискання м’язів сечового міхура. Причин патології може бути декілька:

  • вікові зміни тонусу м’язів сечового міхура;
  • хвороба Паркінсона;
  • інсульт;
  • камені в нирках і сечовому міхурі;
  • онкологія сечостатевої системи.

У багатьох жінок спостерігається комбінований тип нетримання сечі, що поєднує ознаки стресового і невідкладного.

 

Стресове нетримання сечі: лікування у Львові

Клініка «ЛеоДерм» пропонує інноваційний метод – лазерне лікування нетримання сечі у жінок після пологів та з інших причин. Зверніться по допомогу, ми гарантуємо анонімність! Беззаперечними перевагами лікування за допомогою терапевтичного режиму лазера є:

  • абсолютна безпека;
  • гарантія позитивного результату;
  • відсутність тривалого реабілітаційного періоду;
  • відсутність необхідності переривати звичний ритм життя (процедура триває всього 20-25 хвилин);
  • гарантована відсутність ускладнень.

Багатофункціональний ербієновий лазер Asclepion MCL 31 Dermablate, який використовується в клініці «Леодерм», дозволяє підібрати параметри роботи саме під ваш випадок, адже регулюється буквально все: довжина імпульсу, глибина проникнення та щільність. Крім того, використання саме цього лазера гарантує швидке відновлення після процедури.

 

Принцип усунення нетримання сечі у жінок лазером

До появи лазерних технологій подібну делікатну проблему вирішували здебільшого хірургічно, що тягло за собою можливі ускладнення і досить довгий відновлювальний період, вже не кажучи про те, що більшість жінок не наважувались «лягти під ніж».

З появою лазера, ця проблема зникла. Адже вплив лазера стимулює вироблення природнього колагену, що «омолоджує» ваші інтимні зони та зміцнює м’язи тазового дна. У результаті вагінальні м’язи стають більш еластичними, міцними і підтягнутими. Основна мета процедури – це відновлення нормального стану піхви та поліпшення стану слизової оболонки.

У середньому час впливу лазера не перевищує 20-25 хв. Процедура не викликає больових відчуттів. Ви можете відчути легку печію в зоні впливу, яка одразу зникне після закінчення сеансу. Дана методика не має жодних побічних ефектів. Ви зможете повернутись до свого звичайного ритму життя одразу після проведення процедури. Перед процедурою, вам необхідно здати кілька аналізів: мазок на флору і зішкріб на онкоцитологію з шийки матки. Термін давності аналізів – не більше 20 днів.

Не відкладайте краще життя на завтра, зверніться в клініку «ЛеоДерм». Після проходження лазерного лікування нетримання сечі ви зможете без страху займатись спортом, сексом, відвідувати громадські заходи, подорожувати. Приходьте, ми гарантуємо анонімність!

section image
Prices
Лікування стресового нетримання сечі
Лазерне гінекологічне омолодження
4000 грн
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 2-х процедур одразу)
6900 грн
Лазерне гінекологічне омолодження (при оплаті 3-х процедур одразу)
8500 грн
Лазерне лікування гіперпігментації
2500 грн
Reviews
There is no reviews yet. Fix it, write your own review
Leave a review